Заливка фундаментіву Львові та Стрию

Фундаментні роботи – перший етап будівництва житлової чи громадської будівлі. Саме тому важливо приділити йому значну увагу. При проектуванні окремих будинків найважливішим елементом, безсумнівно, буде основа.Кожен, хто вирішує побудувати власний будинок – незалежно від його розміру, висоти чи виду робіт – починає саме зі зведення фундаменту. Розташування надійної та безпечної конструкції впливає на перспективи всієї архітектурної споруди. Отже, від фундаменту напряму залежить стабілізація будівлі.

Варто продумати всі нюанси ще на етапі, коли створюється проект будівництва. Його форма й технологічні особливості значною мірою залежать від місцевих геотехнічних умов. Може бути різний фундамент ціна у Львові коливатиметься від багатьох особливостей.

будівництво басейну

Заливка бетону/фундаментів

ПослугаЦіна
Заливка 1м3 бетону з матеріалів замовникавід 300 грн/м3

Суміжні послуги

Наприклад, його параметри залежать від розмірів будівлі, поверховості, технології будівництва та використовуваних матеріалів. Запобігти втратам тепла й вологи під час фази будівництва можливо, якщо правильно ізолювати фундамент. Це дозволяє підвищити тепловий комфорт приміщення, зменшити експлуатаційні витрати та запобігти неприємним сюрпризам, таким як цвіль або грибок.

Компанія «СтрийКумБуД» виконує наземні та фундаментні роботи. Тому для того, щоб залити фундамент у Львові і області звертайтеся саме до нас. Ми можемо виконати підкладку з урахуванням всіх потреб клієнта. Професійна бригада облаштовує суцільні фундаменти, монолітні залізобетонні плити, промислові підлоги та виконує багато інших робіт. Детальну інформацію про послуги ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.

Ціна на залиття фундаменту

Щоб залити фундамент, ціна може бути різною, але не варто заощаджувати на роботах, пов’язаних із ним. Все тому, що це один із найважливіших структурних елементів будівлі. Його завдання – перекласти на землю вантажі всього об’єкта. На основу впливають сильні статичні навантаження, які можуть призвести до деформації підкладки.

Точна вартість фундаменту під будинок залежить від багатьох факторів. На те, щоб залити фундамент ціна у Львові може істотно відрізнятися. Слід зважати на кількість бетону та сталі, які використовуються. Також вартість коливається залежно від необхідної товщини та міцності дошки.

Велике значення матиме і тип землі та розміри майбутньої будівлі. Зведення будинку на водно-болотному угідді завжди створює більш високі витрати, ніж будівництво на сухому й компактному ґрунті. Багато хто вибирає заливку стрічкового фундаменту. У середньому витрати на матеріали, адаптацію ділянки до роботи й працю становлять близько 1500 грн/м3.

Бажаєте залити фундамент у місті Львів та Львівській області?

Замовляйте залиття фундаменту за адекватними цінами в компанії СтрийКумБуд. Ми професійно виконаємо облаштування фундаментів різних видів для будинків із будь-якою конструкцією. Фахівці нашої компанії спеціалізуються на виконанні широкого комплексу будівельних і монтажних робіт. Вони можуть виконати будівництво фундаменту під будинок якісно і в максимально стислі терміни.

Наша бригада завжди приходить на робоче місце підготовленою. Вона оснащена якісними інструментами та засобами безпеки, тому готова відразу почати працювати. Зв’яжіться з представниками компанії «СтрийКумБуд» для того, щоб замовити послуги чи проконсультуватися.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!