Продаж спецтехнікиу Львові та Стрию

Сучасне будівництво, залежно від виконаних робіт, вимагає використання спеціалізованої будівельної техніки. Важка будівельна техніка впливає на якість проекту та його кінцевий результат. Також вона підвищує безпеку під час поточних робіт і полегшує виконання кожного з етапів завдань, що виконуються на будівельному майданчику. Щоб мати можливість задовольнити вимоги замовника, будівельні компанії повинні надавати послуги на найвищому рівні. Їм варто розширювати свої можливості та інвестувати в будівельну техніку. Часто розширення машинного парку – це необхідність вибудувати сильні позиції на ринку. 

Сьогодні активно здійснюється продаж спецтехніки в Україні у різному стані – як нової, так і вживаної. Наприклад, екскаватори – одні з найважливіших машин, необхідних на будівельних майданчиках. Саме завдяки цьому обладнанню проводяться ключові земляні роботи, без яких неможливо розпочати будівельні або дорожні роботи.

спецтехніка послуги екскаватора навантажувача

Спецтехніка – загальна назва для широкої групи технічних засобів, призначених для вирішення будь-яких спеціалізованих завдань у будівельній, транспортній, дорожній і ремонтній галузях. На ринку вживаної будівельної техніки є надзвичайно широкий асортимент різного виду обладнання, яке виконує навіть найсучасніші роботи на будівельних майданчиках.

Ви хочете придбати спеціальний транспортний засіб для своєї компанії? Якщо вас цікавить продаж спецтехніки у Львові запропонує багато чудових варіантів від компанії «СтрийКумБуд». 

У нас є широкий вибір транспортних засобів і спеціальних пристроїв, наприклад, екскаваторів, міні-міксерів, вантажних евакуаторів і самоскидів. Вони – у відмінному стані й можуть виконувати різні будівельні роботи ще протягом тривалого часу.  Перегляньте наші пропозиції та знайдіть потрібне рішення для потреб вашого бізнесу.

Продаж б/у спецтехніки у Львові

Коли мова про продаж спецтехніки, то нові транспортні засоби можуть бути дуже дорогими. На щастя, вам більше не доведеться обмежувати себе новими пропозиціями. Якщо ви хочете придбати вживаний транспортний засіб без ризику, ви прийшли в потрібне місце: крім прокату спеціалізованої техніки, «СтрийКумБуд» також спеціалізується на продажу вживаних машин.

Сам факт того, що машина не є абсолютно новою, робить витрати на її придбання значно меншими. Це не означає, що обладнання вийшло з ладу або неякісне. Зазвичай вживані або постлізингові пристрої все ще перебувають у чудовому стані, і їх можна використати для різних задач.

Придбайте спецтехніку у «СтрийКумБуд»

Компанія «СтрийКумБуд» здійснює продаж спецтехніки бу та нового обладнання. Парк транспортних засобів компанії постійно замінюється, щоб ви могли орендувати обладнання найвищої якості. З цієї причини обмінювані машини пропонуються до продажу. Вони мають невеликий пробіг. Пристрої повністю функціональні, тому вони можуть успішно виконувати будівельні роботи та поповнити машинний парк.

Звертайтеся до компанії «СтрийКумБуд»: заповніть зручну форму зворотного зв’язку на сайті або зателефонуйте. Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати спецтехніку, яка буде найкраще відповідати вашим вимогам. Також надаємо послуги такі як копання ставків/траншей/септиків

Копання ставків/траншей/септинків
//

Контактні дані

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!