Копання ставківу Львові та Стрию

Мабуть, ви вже замислювалися, як урізноманітнити ландшафтний дизайн. Копання ставків – саме те, що стане в нагоді. Це може бути водойма для риболовлі або та, завдяки якій легко вишуканим способом прикрасити ділянку.Риболовля – це, насамперед, розслаблення та відстороненість від повсякденних обов’язків. Таке заняття багатьом приносить справжнє задоволення. Бажаєте збагатити місцеву флору і час від часу смажити смачну рибку? Компанія «СтрийКумБуд» здійснить для вас копання озера на замовлення.

Ставок можна використовувати і для рибної ловлі, і просто для відпочинку. Він ідеально підходить для людей, які цінують час у компанії сім’ї та друзів. Головне, щоб завдяки систематичній роботі ви були в змозі підтримувати чисті резервуари для води – невеликих водойм або ставків. Якщо вас цікавлять окремі деталі, будь ласка, зв’яжіться з нами.

ставок

Послуги екскаваторів

Вид екскаватораВага, тОб’єм ковша, м3Ціна за 1 год
САT-30330,1650
CAT-30550,2800
CAT-305-560,2850
CAT-308100,51100
CAT-3131511400
CAT-320221,21800
CAT-428100,25/11000

Копання водойми

Якщо у вас є ідея, і ви хотіли би втілити її з рекреаційною метою, риття нових ставків – може стати гарним варіантом. Компанія «СтрийКумБуд» має багаторічний досвід у цій галузі. Ми пропонуємо послуги мініекскаваторів та екскаваторів зі своїми операторами. Наше обладнання здатне дістатися навіть до найскладніших місць (слизові й заболочені).

Команда фахівців від «СтрийКумБуд» обізнана в цій сфері, що дозволяє створити рекреаційні та декоративні ділянки. Це цікаве рішення, завдяки якому можна збагатити зовнішній вигляд навколишнього середовища й надати ландшафту особливий характер. Воно ідеально підходить для приватних ділянок, рекреаційних об’єктів і парків.

Те, які роботи будуть проводитися, залежить від типу ставка й особливостей земельної ділянки. Коли мова про водойму для риболовлі, може знадобитися більша глибина, ніж у випадку з декоративними ставками. Наприклад, якщо потрібне невеличке озеро для купання, важливо формувати плавний спуск і рівне дно.

Ми беремо участь у підготовці штучних водойм і копаємо ставки швидко та якісно. Для цього маємо ковші з різним діаметром: 30 см, 40 см, 50 см, 60 см, 70 см, 80 см, 90 см, 1.2 м і 1.5 м. Завдяки сучасній техніці глибина копання може сягати до 4 м.

Скільки коштує викопати ставок?

Оскільки ціна на копання ставка залежить від конкретних умов, надзвичайно важко встановити заздалегідь визначений “прайс-лист для копання водойм”. Під час оцінювання аналізуються наземні умови, що дозволить нам виконати всі необхідні роботи.

Ми беремо на себе навіть важкі, проблемні замовлення на заболочених і затоплених територіях. Це можливо завдяки тому, що наша компанія має першокласне обладнання та досвідчених операторів екскаваторів.

Іншим фактором, що впливає на розцінки на копання ставків у Львові та Львівській області, є конструкція та розмір ставка, який потрібно буде копати. Будівництво невеликого, постійного рекреаційного водосховища, наприклад водойми, басейну (до 500 квадратних метрів, глибиною до 2 м) не потребує спеціальних дозволів.

Для того, щоб викопати ставок ціна Львів запропонує різні варіанти. Саме в компанії «СтрийКумБуд» працюють висококваліфіковані кадри, які пройшли ретельну підготовку в галузі озеленення та належного формування місцевості, дна та побудови міцних країв. Це безпосередньо впливає на реалізацію проекту відповідно до вашого плану, бачення та бюджету.

Ми пропонуємо привабливі, конкурентоспроможні ціни та водночас дбаємо про те, щоб якість наших послуг була на найвищому рівні при збереженні встановлених термінів. Щоб отримати персональну пропозицію, зв’яжіться з нами. Ми гарантуємо професійний та індивідуальний підхід. Зателефонуйте вже зараз, щоб дізнатися орієнтовно, скільки коштує викопати ставок Львів.

Як ми надаємо послуги копання озер?

  1. Початкові консультації

Ми отримуємо інформацію від клієнта про те, який тип ставка вони хотіли би мати, який у нього має бути розмір і форма, а також місце розташування. Для правильної підготовки водойми бажано здійснювати локальний огляд. Його основні елементи – проведення вимірювань і перевірка місцевості. Це дозволяє нам оцінити, чи можливе копання водойми саме в тому місці, де клієнт хотів би розпочати процес.

  1. Підготовка проекту

На підставі інформації, отриманої від клієнта та базованої на локальному баченні, ми можемо підготувати план риття ставка. Наші спеціалісти також відкриті для виконання робіт згідно з проектом, який нам уже надали.

  1. Підготовка майданчика

У місці, де має бути зроблений резервуар, слід очистити територію. Якщо буде він розташований у зоні з газоном, ви можете обережно видалити газон і перейти в інше місце. На підготовленій ділянці ми окреслимо форму й перейдемо до копання озер.

  1. Копання

Ми готуємо жолоб для водойми, регулюючи відповідну форму ущільнення залежно від того, який тип водойми вибере наш клієнт. Переважно використовуємо спеціальні діафрагми з синтетичної гуми або відповідного типу дренажу, який вирізняється міцністю й довговічністю.

  1. Встановлення систем зрошення

На вимогу клієнтів можемо підготувати відповідні системи зрошення та встановити обладнання, яке необхідне для їхньої належної роботи. Коли мова про резервуари, призначені для селекції, то можуть вводитися біологічні та механічні фільтри.

Замовити копання ставків за адекватними цінами в компанії СтрийКумБуд

Копка озер – це чудове рішення для ділянки біля приватного будинку чи саду. Нарешті вам не доведеться їхати в довгу поїздку, якщо ви хочете наловити рибу – вона буде у вашому приватному ставку. Також ви зможете забути про платний пляж і замінити його на власний.

Ми пристосуємося до Ваших потреб – викопаємо рибний ставок, що відповідає всім вимогам, або просто звичайне водоймище, яке буде використовуватися для купання та відпочинку. Звертайтеся, будемо раді допомогти.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!