Оренда ямобурау Львові та Стрию

Бажаєте швидко виконати будівельні роботи? Ямобуром легко вирити циліндричні ями незначної глибини: свердлити отвори під стовпці чи лунки для посадки дерев. Можна заощадити на бетоні – і створити не стрічковий фундамент, а просто лунки для огорожі. Завдяки цьому ви отримаєте автономне джерело водопостачання. 

Така техніка дорого коштує, тому якщо вам потрібно виконати якісь нерегулярні роботи, доцільніше буде орендувати її. Компанія «СтрийКумБуд» пропонує нову додаткову послугу – оренду ямобура. Він має невеличкі розміри та встановлений базі мініекскаватора.

Якщо бажаєте замовити ямобур, передусім з’ясуйте, які роботи та в якому обсязі потрібно виконати. Саме від цього залежить тип техніки. Наші спеціалісти проконсультують вас і допоможуть підібрати машини відповідно до ваших завдань. Мініекскаватором із ямобуром керуватимуть досвідчені водії-оператори, тому роботи виконаються швидко та якісно.

Ямобур

Оренда Ямобура (свердління лунок)

Вид носія (екскаватора), тонДіаметр свердла, смГлибина буріння, мОбертовий момент, н/мЦіна, 1год/1лунка
630, 502/2,560001300/100
1030, 502/2,560001500/100

Поширені запитання

Для яких робіт можна орендувати ямобур?

Ямобури застосовують для риття ям, геологічних пошуків. Забивання паль, встановлення стовпів та опорних балок, буріння водних свердловин та інших робіт.

Чому варто замовити послуги оренди ямобура в «СтрийКумБуд»?

Компанія «СтрийКумБуд» слідкує за тим, щоб мініекскаватори з ямобурами регулярно проходили технічний огляд – і справно працювати. Навіть якщо припустити, що виникнуть якісь поломки, то ми моментально замінимо ямобур іншим, щоби чимшвидше продовжити робочий процес.

Для яких робіт можна орендувати ямобур?

Бурова установка – це сучасне будівельне обладнання. Воно дуже продуктивне та швидке, що особливо важливо, коли оплата за оренду здійснюється погодинно. «СтрийКумБуд» пропонує ще вигідніші умови – можна орендувати ямобур для виконання потрібних робіт з оплатою від 50 грн за лунку.

Можна застосувати цю техніку для того, щоб:

 • вирити яму;
 • влаштувати геологічні пошуки;
 • забивати палі;
 • встановити опорні балки, стовпи, дорожні знаки;
 • бурити свердловини для води;
 • зміцнювати дорожнє полотно;
 • висадити саджанці кущів і дерев.

Якщо вас цікавить якийсь із цих вид робіт, важливо визначитися з глибиною буріння. Вона відрізняється залежно від типу установки. Наша техніка здатна виконувати роботи на глибині до 3-х метрів. Найкраще орендувати ямобур із високою потужністю – тоді робота не зможе зупинитися, якщо раптом на якійсь місцевості структура ґрунту виявиться неоднорідною. 

Ямобур
Ямобур

З якою технікою та інструментами використовують ямобур?

Аби бурові установки було легко транспортувати й керувати ними, їх прикріплюють до різної техніки. Це можуть бути автомобілі, трактори, екскаватори чи навантажувачі. Наша компанія пропонує ямобури в оренду, які встановлені на мініекскаваторах. Така спецтехніка дуже компактна й може здійснювати роботи навіть у місцевості із важким доступом.

Бурові установки мають шнекові чи лопатеві інструменти. У їхньому складі є заслінки, трубчасті підстави, лопаті й забрудник, завдяки чому ґрунт не обсипається, коли його вилучають зі свердловини. У шнекового інструмента є довгий кістяк, на кінці якого – спіраль зі сталі. Вони розпушують ґрунт і дістають його з отворів, які утворилися. 

Ямобур

Орендуйте бурову машину від «СтрийКумБуд»

Ми пропонуємо універсальну установку, завдяки якій можна легко та швидко виконати різноманітні завдання. Ямобур встановлений на мініекскаваторі, який дуже компактний і при цьому стабільний. Із нього забезпечується чудова видимість, можна працювати з такою технікою навіть в обмеженому робочому просторі. Глибини буріння – до 3 м, що чудово підійде для створення лунок. 

Маємо ямо бури діаметром:

 • 20 см;
 • 30 см;
 • 40 см;
 • 50 см.

Завдяки цьому можна підібрати ямобур відповідно до потрібних робіт. Пристрій дуже простий і надійний. Його зручно використовувати на забудованих дачних ділянках або інших невеликих просторах.

Чому варто замовити послуги оренди?

Якщо вам потрібно періодично користуватися ямобуром, орендувати його – значно вигідніше, ніж купувати. Тим паче, варто враховувати не лише ціну спецтехніки, а й витрати на її зберігання, транспортування та технічне обслуговування. Також важливо підготувати персонал для того, щоб правильно керувати технікою.

Риття ям під різні задачі – це складний процес, де дуже важливо врахувати багато нюансів. Наприклад, те, який склад має ґрунт і наскільки він міцний. Спеціалісти нашої компанії зважають на всі чинники, які можуть вплинути на процес і результат. Вони складають орієнтовний план робіт, розраховуючи потрібний час.

Вам не потрібно буде обслуговувати техніку й перейматися про її справність, якщо ви скористаєтеся послугами оренди. Компанія «СтрийКумБуд» слідкує за тим, щоб мініекскаватори з ямобурами регулярно проходили технічний огляд – і справно працювати. Навіть якщо припустити, що виникнуть якісь поломки, то ми моментально замінимо ямобур іншим, щоби чимшвидше продовжити робочий процес.

Наші водії-оператори професійно керують спецтехнікою та мають потрібні навички для буріння в різних умовах. Звертайтеся – і ми підберемо для вас потрібне обладнання та доставимо його в обумовлені терміни. Наша команда індивідуально підходить до кожного замовлення, тому до нас звертаються повторно й залюбки рекомендують знайомим.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!