Вантажний евакуатору Львові та Стрию

Вантажні автомобілі зазвичай перевозять велику кількість товарів, намагаючись доставити їх вчасно у певне місце. Це бувають далекі маршрути, коли пункти призначення розташовані в різних регіонах країни чи навіть світу.Часті причини дорожньо-транспортних пригод, іноді навіть нещасних випадків – це змінні погодні умови, поспішність і прагнення дотриматись термінів. Тому важливо, щоб кожен водій вантажівки був готовий до аварійних дорожніх ситуацій. Номер довіреного сервісу і контакт компанії «СтрийКумБуд» – це одне з основних речей, які ви повинні мати в телефонній книзі.

Якщо вам потрібен вантажний евакуатор у Львові має хорошу пропозицію. Компанія «СтрийКумБуд» надає допомогу для вантажних автомобілів і спецтехніки. Саме на нас ви можете розраховувати на дорогах у будь-який час доби. Ми надаємо послуги з буксирування вантажних автомобілів, які виходять з ладу під час поїздки.

У нас є повнофункціональні вантажівки та професійне обладнання. Це дозволяє швидко буксирувати вантажівки та надавати надійну дорожню допомогу. Рятувальне та буксирне обладнання дуже надійне. Багаторічний досвід і спеціалізована техніка – те, завдяки чому ми надаємо послуги на найвищому рівні.

евакуація автомобіля

Послуги вантажного евакуатора

Наші вантажні евакуатори перевозять вантажі та спецтехніку вагою до 11 тонн та висотою до 3 метрів. Безпека та задоволеність клієнтів – найважливіше для нас. Ми гарантуємо професійне виконання дорожньо-рятувальних процесів та буксирування вантажних автомобілів. Команда «СтрийКумБуд» докладе всіх зусиль, щоб наші автомобілі прибули якомога швидше до місця події та надали професійну допомогу.

Якщо виникнуть надзвичайні ситуації, замовте послуги вантажного евакуатора – і ми негайно відреагуємо та проведемо комплексні заходи. Для вас команда знайде найбільш вигідні рішення у сфері дорожньо-рятувальних робіт і надасть відповідні інструменти для допомоги. Ми доставимо вантажні автомобілі та спецтехніку до майстерні чи іншого місця, яке ви вкажете.

Що ми можемо зробити для вас?

  • Дорожній порятунок;
  • Допомога в дорожньо-транспортних пригодах;
  • Буксирування транспорту;
  • Ремонт на місці;
  • Заміна колеса на дорозі чи ремонт пневматичної системи – ми допоможемо вам одразу у всьому;
  • Паркування на автостоянці;
  • Охорона та контроль: ми зберігаємо кожен транспортний засіб у безпечному місці.

Команда «СтрийКумБуд» транспортує кожен вантажний автомобіль, автобус або спецтехніку абсолютно безпечно. Незалежно від того, чи ваш транспорт з’їхав із дороги, застряг у канаві, перекинувся або потрапив у придорожнє дерево, ми можемо повернути його на дорогу без додаткових пошкоджень.

Прибувши на місце аварії, наша команда спочатку відділить територію, позначивши її та видаливши всі види елементів із дороги та узбіччя. Для цього використовується спеціальне обладнання, яке дає змогу буксирувати вантажівку або автобус з місця аварії у Львові, Стрию та інших містах.

Розцінки на послуги вантажного евакуатора у Львові та Львівській області

Екіпаж і обладнання відбираються відразу після того, як ви залишите заявку. На ціну може вплинути тяжкість аварії та особливості місцевості, на якій розташований транспортний засіб.

Тож вартість послуг залежить від конкретного завдання. «СтрийКумБуд» має для вас вигідну пропозицію. Ми надамо вантажний евакуатор у Львові з відповідною вагою та вантажопідйомністю. Якщо ви захочете замовити його, то це буде коштувати від 12 грн/км.

Замовити вантажний евакуатор у Львові за адекватними цінами в компанії СтрийКумБуд

Компанія «СтрийКумБуд» має кілька професійних евакуаторів. Наш автопарк дозволяє нам евакувати вантажівки або спецтехніку. Тому ми можемо виїжджати на допомогу під час великих дорожніх інцидентів і забезпечувати миттєвий доступ до місця, вказаного замовником.

Головна перевага «СтрийКумБуд» – можливість буксирувати або перевозити великі транспортні засоби та їхні комплектуючі. Компанія має необхідні дозволи та сертифікати. У нас працює багато спеціалізованих водіїв, фахівців і механіків, завдяки яким ми гарантуємо повну транспортну безпеку.

Команда «СтрийКумБуд» роками вдосконалюється, постійно розширюючи спектр послуг і парк спеціалізованих транспортних засобів. Кожен наш вантажний евакуатор оснащений спеціалізованим дорожньо-рятувальним обладнанням, тому ми здатні виконати надзвичайно складні завдання. Зателефонуйте, щоб замовити послуги вантажного евакуатора у Львові та області!

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!