Вантажні перевезенняу Львові та Стрию

Транспортна компанія «СтрийКумБуд» пропонує вам широкий спектр послуг. Наприклад, ми допомагаємо нашим клієнтам й організовуємо транспортування спец вантажів та спецтехніки . Наші водії мають багато років досвіду, вони подолали десятки й сотні тисяч кілометрів. У нас є всі необхідні дозволи на вантажні перевезення по Львову та області.«СтрийКумБуд» – це передусім люди. Це їхні знання, професійна компетентність і навички, завдяки яким компанія розвивається. Ми вважаємо пріоритетом високий рівень компетенції своїх співробітників. Гнучкий підхід до кожного замовлення дозволяє ефективно працювати з компаніями різних галузей, гарантуючи безпеку та виконання всіх очікувань замовника під час перевезення вантажу у Львові.

Спецтехніка взимку

Перевезення вантажу

Вага вантажуВартість 1км, грн
до 5 тон20
від 5 до 12 тон30

Суміжні послуги

Позитивна атмосфера та бажання постійного розвитку серед наших співробітників розширює коло задоволених клієнтів. Вони без вагань повертаються до нас, зацікавлені в нових рішеннях від «СтрийКумБуд». Ваша думка важлива для нас – вона допомагає удосконалювати наше бачення та підтримувати ефективне виконання нашої місії. Для нас важливо задовольнити кожного клієнта на всіх етапах співпраці.

Транспорт для перевезення негабаритних вантажів

Як надійний перевізник ми приділяємо значну увагу якості наших послуг. Тому для нас важливо мати сучасну техніку й зручно та швидко здійснювати вантажні перевезення у Львові і по області. «СтрийКумБуд» має парк різних транспортних засобів і спецтехніки що дозволяє здійснювати як перевезення негабаритних вантажів так і грузові перевезення. Він відповідає найвищим європейським стандартам. Це дозволяє нам здійснювати грузові перевезення у Львові та інших містах від 1 кг до 15 т.

Оптимізуйте свої логістичні рішення! Всі вантажі, довірені компанії «СтрийКумБуд»,  на відповідальності перевізника. Завдяки системі, що визначає місцерозташування автомобіля (GPS), ми можемо відповісти за ваші товари в будь-який час. Довіряючи нам грузові перевезення, ви будете впевнені, що ми контролюємо все від початку до кінця та нічого не залишаємо на волю випадку.

Доставка вашого вантажу буде швидкою та безпечною. У нас є стандартні та великі причепи, які можуть приймати високі вантажі (близько 3 метрів). Техніка спеціально оснащена таким чином, щоб можна було завантажувати й розвантажувати вантажі збоку, зверху та ззаду.

Коли мова про перевезення вантажу Львів запропонує чимало варіантів. У великому місті є багато компаній, які надають такі послуги. Проте важливо, аби вони робили це якісно та професійно. Саме «СтрийКумБуд» задовольнить ваші побажання й організує вантажні перевезення у Львові. Зверніться до нас, щоб отримати висококласний сервіс.

Вантажі можуть бути різними:

 • Сільськогосподарська техніка

 • Будівельна техніка

 • Промислова техніка(преси,станки)

 • Hейтральні товари на палетах, у великих упаковках, контейнерах тощо;

 • складська техніка

 • деревина, дрова;

 • будівельні матеріали.

Ціни на вантажні перевезення

Вони можуть бути різними. Мінімальна ціна за 1км. Від 15 грн

Розцінки на вантажні перевезення у Львові та Львівській області можуть трохи різнитися. Обов’язково уточніть це у компанії, перш ніж замовляти послуги. Менеджер «СтрийКумБуд» може прямо зараз проконсультувати вас і розрахувати орієнтовну вартість на грузові перевезення саме у вашому випадку.

Представники нашої компанії:

 • підбирають оптимальний вид транспорту для перевезень;

 • шукають для нього найкращий маршрут;

 • контролюють навантаження під час транспортування;

 • інформують клієнта про процес перевезення;

 • дбають про безпеку вантажів;

 • пропонують вантажні перевезення у Львові ціни на які – конкурентоспроможні.

Замовити вантажні перевезення у Львові за адекватними цінами в компанії СтрийКумБуд

Ми розуміємо, наскільки в логістиці важлива оперативність. Тому завдяки нашій компанії ви значно скоротите часовий розрив між розміщенням замовлення та доставкою товару. Надійність – це ще одна з наших сильних сторін. Ми гарантуємо своєчасну доставку кожного вантажу, а також безпеку та правильність виконання перевезення Львів.

Наша компанія – це компетентна команда професіоналів, яким довіряють десятки компаній і установ. Послуги, які ми надаємо, характеризуються своєчасністю поставок і турботою про вантаж. Ми ставимося до кожного клієнта індивідуально, гнучко адаптуючись до його потреб.

Потрібна термінова консультація? Зв’яжіться з нами за номерами, вказаними на сайті, щоб поставити питання та замовити вантажні перевезення у Стрию та Львові.

екскаватор на будівництві
спецтехніка

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!