Заливка бетону

Бетон – це будівельний матеріал, який являється основою для кожного будівництва. Правильний його заміс, заливка та догляд до повного застигання має важливе значення для міцності та довго стійкості майбутньої будівлі. Тому важливе значення має правильний вибір підрядника, який буде займатись цією роботою. Компанія СтрийКумБуд володіє багаторічним, успішним досвідом в цій сфері, має власне передове спорядження, техніку та інструмент щоб якісно виконати бетонні роботи у Львові, які закладуть міцну основу Вашого виробництва.

будівництво басейну

Заливка бетону/фундаментів

ПослугаЦіна
Заливка 1м3 бетону з матеріалів замовникавід 300 грн/м3
Самохідного бетонозмішувачавід 1100 грн за 1 год

Суміжні послуги

Бетонні роботи, заливка бетону у Львові та області швидко і якісно

Завдяки бетонним міксерам високої прохідності ми можемо виконати заливку бетону в тих місцях, до яких техніка інших компаній добратись невзмозі. Індивідуальний підхід, попередні розрахунки та правильний вибір матеріалів дозволяє нам отримати бетон високої якості незалежно від умов будівництва. Команда професіоналів з багатолітнім досвідом заливає його швидко та правильно у відповідності до всіх технічних та технологічних вимог, розрівнює та утрушує за допомогою сучасного, спеціалізованого обладнання, доглядає по необхідності.

Ціни на бетонні роботи у Львові

Заливка бетону ціна на який є доступною кожному дозволяє нам відкрити можливості якісного будівництва з цього будівельного матеріалу для кожного замовника у повному обсязі, без економій та майбутніх ризиків для всієї споруди. Ціни на бетонні роботи Львів від СтрийКумБуд розраховуються індивідуально у кожному випадку та включають заливку 1 м3 бетону та 1 годину роботи самохідного бетонозмішувача.

Етапи бетонних робіт, які виконує наша компанія

Заливка бетону Львів проходить у декілька етапів, а саме:

  • Проведення консультацій з замовником та виїзд при необхідності на майбутній об’єкт будівництва для проведення розрахунків та складання кошторису.
  • Доставка сипучих матеріалів, якщо у замовника немає таких в наявності на будівництві, перевозка матеріалів власника нашим транспортом.
  • Виготовлення бетону на будівельному майданчику відповідно до всіх вимог та технологічного процесу.
  • Заливка бетону та його утруска.
  • Догляд за бетоном до повного застигання за бажанням клієнта. 

Для замовлення послуги достатньо клікнути на кнопку “Передзвоніть мені”, або зателефонуйте за номером телефону вказаному на сайті.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!