Бетонні роботиу Львові та Стрию

Ми виготовляємо бетон самохідними бетонними міксерами високої прохідності  з матаріалів замовника безпосередньо на будівельному майданчику. Міксер самостійно завантажує всі сипучі компоненти та самостійно закачує воду та самостійно зливає готовий бетонний розчин .Це все дозволяє значно удешевити вартість готового бетону у порівнянні з заводським бетоном . Ми можем працювати там,де класичні бетонні міксера працювати не можуть.Зазвичай цей процес називають «заливка бетону». Він вимагає багато технічних знань, досвіду, а також попередньої підготовки та замовлення відповідної суміші. Багато хто цікавиться, яка на бетонні роботи ціна у Львові і область мають багато спеціалістів, які надають потрібні послуги.

будівництво басейну

Заливка бетону/фундаментів

ПослугаЦіна
Заливка 1м3 бетону з матеріалів замовникавід 300 грн/м3
Самохідного бетонозмішувачавід 950 грн за 1 год

Суміжні послуги

Компанія «СтрийКумБуд» займається заливанням фундаментів,стяжок,плит перекриття,силових поясів. Спеціалісти від «СтрийКумБуд» якісно виконують бетонні роботи у Львові  тому мешканці міста й області звертаються до нас.

Завдяки великому досвіду та кваліфікованій команді ми маємо можливість виготовляти бетон високої  якості. При цьому ціни на бетонні роботи дуже доступні.

Бетонні роботи

При замовленні ми вибираємо відповідну консистенцію бетону та його обробку, що визначає ліквідність суміші.

Дуже часто суттєвою помилкою на будівельному майданчику є додавання води для збільшення ліквідності. Це призводить до істотних змін властивостей матеріалу. Спеціалісти компанії «СтрийКумБуд» знають усі нюанси, тому бездоганно виконують бетонні роботи у Львові, Стрию та інших містах Львівської області – клієнти в місті зможуть це підтвердити.

Перед замовленням бетону ми також уточнюємо його властивості в загартованому стані. Наприклад, важливі такі показники як міцність під час тиску, водопоглинання, стійкість до морозів, вологи й до агресивного середовища. Вищевказані параметри, а також розцінки на бетонні роботи зазвичай узгоджуються з клієнтом, дизайнером або керівником будівництва.

Бетонні роботи у Львові – етапи:

-консультація замовнику з можливим виїздом на об;єкт

-доставка сипучих матеріалів

-виготовлення бетуну на будівельному майданчику

Розцінки на бетонні роботи

Розцінки на бетонні роботи у Львові та Львівській області різняться залежно від компанії, яка виконує їх. Заливка бетону від «СтрийКумБуд» буде коштувати від 200 грн за 1 м³.

Варто замовити бетонні роботи за адекватними цінами в компанії СтрийКумБуд. У нас є сучасні самохідні бетонні міксери, тому ми маємо можливість виготовляти до 100 м³ бетону за робочу зміну. Бригади співробітників із багаторічним досвідом роботи сумлінно виконують будівельні роботи у нашій компанії, задовольняючи потреби клієнтів.

«СтрийКумБуд» має спеціалізоване та сучасне обладнання. Наша команда працює з багатьма агрегатними носіями, що дозволяє швидко та безперешкодно транспортувати матеріал до будівельного майданчика. Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально та консультуємо у виборі технології й типу бетонного покриття. Звертайтеся, щоб переконатися в цьому на власному досвіді!

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!