Перевезення спецтехнікиу Львові та Стрию

Дуже важлива річ під час будівництва – це доставка важкої будівельної техніки вчасно. Це особливо актуально тоді, коли робочий процес відбувається в декількох місцях. Також перевезення будівельної техніки потрібне під час створення доріг і автомагістралей.Безпечне та швидке переміщення машин для нас не є проблемою. Ми беремо на себе кожне завдання – і ні перевантажені дороги, ні важкодоступні місця не зупиняють нас від своєчасного виконання задач.

Компанія «СтрийКумБуд» використовує перевірені рішення, але не стоїть на місці та шукає вдосконалення в роботі. Це дозволяє нам довести, що перевезення сільгосптехніки та спецтехніки може бути безпечним і своєчасним. Тому ми маємо багатьох постійних клієнтів. Вони довіряють нам своє обладнання незалежно від складності замовлення.

евакуатор

Послуга перевезення спецтехніки

Вага вантажуВартість 1км,грн
до 4 тонвід 25 грн/км
від 4 до 10 тонвід 35 грн/км
від 10 до 30 тонвід 55 грн/км

Якщо ви шукаєте, де замовити перевезення спецтехніки у Львові запропонує кілька варіантів. Сотні клієнтів вибирають саме компанію «СтрийКумБуд», адже наші послуги включають:

  • транспортування будівельних машин;
  • перевезення екскаваторів (гусеничні, колісні, навантажувачі);
  • транспорт друкарських машин;
  • переміщення сільськогосподарських машин (комбайни, сільськогосподарські трактори);
  • перевезення негабаритних і низьких шасі;
  • перевезення лісових машин;
  • перевезення платформ, підйомників, пересувних платформ, ліфтів тощо.

Наша команда також спеціалізується на передачі машин для земляних робіт і здійснює перевезення будівельних матеріалів, тому ми є безцінним партнером для інвесторів. Також допомагаємо в транспортуванні техніки для ущільнення ґрунту чи обробки агрегатів. Ми працюємо як з корпоративними клієнтами, так і з приватними особами.

Незалежно від того, чи вам потрібно транспортувати будівельні машини, чи екскаватори, наші послуги будуть надаватися найкращим вином. Вони характеризуються ефективністю, швидкістю реалізації і, перш за все, безпекою обладнання, яке перевозиться.

Ми цінуємо час наших контрагентів і знаємо, що його втрата знизить продуктивність праці, а отже, і знизить доходи. Тому команда «СтрийКумБуд» докладає всіх зусиль для того, щоб перевезення спецтехніки скоротили час простою компанії до мінімуму.

Розцінки на перевезення спецтехніки у Львові та Львівській області

Добробут клієнтів – на першому місці серед цінностей нашої компанії. Нам добре відомо, що перевезення негабариту чи будівельної техніки має відбуватися якомога швидше. Тому ми гарантуємо скорочення часу, необхідного для цього процесу.

Також наша компанія пропонує вигідні розцінки на свої послуги. Наприклад, евакуатор допоможе вам перевезти техніку за ціною від 12 грн за 1 км. У нас є причепи з низьким навантаженням, завдяки яким ми можемо втягувати та завантажувати машини без жодних проблем. Транспортні засоби «СтрийКумБуд» обладнані системою GPS. Умілі досвідчені водії везтимуть вантаж за вказаною адресою на будівельний майданчик.

Замовте перевезення у Львові та області

Основним завданням наших співробітників є надійне транспортування будівельних машин із точки А в пункт Б. Також вони здійснюють перевезення негабаритних вантажів. Однак на цьому робота не завершується. Ми займаємося всіма необхідними етапами підготовки процесу, які гарантують безпечну передачу машини.

Наша команда також займається консультаціями щодо вибору оптимального маршруту. Ми підберемо транспорт, який зможе безпечно перевозити вашу техніку до місця призначення. Замовити перевезення спецтехніки за адекватними цінами в компанії СтрийКумБуд – чудове рішення, яке збереже вам нерви та кошти. Ми роками займалися перевезенням машин і знаємо, як це зробити ефективно та безпечно.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!