Послуги мініміксера

Ми виготовляємо бетон самохідними бетонними міксерами італійської марки FIORIDB 250S /FIORI DB 350S високої прохідності з матаріалів замовника безпосередньо на будівельному майданчику. Міксер самостійно завантажує всі сипучі компоненти та самостійно закачує воду та самостійно зливає готовий бетонний розчин. Це все дозволяє значно удешевити вартість готового бетону у порівнянні з заводським бетоном. Ми можем працювати там,де класичні бетонні міксера працювати не можуть. Виготовляємо до 100м3 бетону за зміну.

Замовити
спецтехніка на будівництві

Оренда бетономішалки

ПослугаЦіна
Приготування 1м³ бетонувід 200 грн
Година роботи міні міксера
обємом 2м³
від 700 грн
Година роботи міні-міксера
об’ємом 2.5м³
від 800 грн

Наш автопарк

Суміжні послуги

Бетономішалка – це пристрій, без якого неможливо уявити будівельний майданчик. Завдяки йому можна змішувати пісок, гравій, воду і цемент, швидко отримуючи необхідну кількість розчину. Оренда бетонозмішувача має значний попит, бо це основне змішувальне обладнання. У Львові та області таку послугу надає компанія «СтрийКумБуд».

Бетонозмішувачі використовують для приготування бетонних сумішей, цементних або вапняних розчинів. Невелику кількість суміші можна готувати в контейнерах, використовуючи дрилі та змішувачі. Але значні об’єми вимагають постійного використання великої ємності, тому виникає потреба застосовувати професійні пристрої.

Багатьом потрібна оренда бетонозмішувача у Львові має хорошу техніку, яка допоможе вам у виконанні різних робіт. Завдяки тому, що самохідний бетонозмішувач – мобільний, він обов’язково стане у нагоді під час ремонту або зведення невеликих будівельних конструкцій. Менший змішувач у такій спецтехніці знижує споживання електроенергії у порівнянні з великими.

Пристрої для замішування бетону не повинні створювати проблем у транспортуванні. Саме тому більшість із них оснащені колесами, які й полегшують переміщення бетономішалки.

Оренда міні міксера

Оренда будівельної техніки може бути простим та ефективним способом значно заощадити. Компанія «СтрийКумБуд» надає в оренду машини та електроінструменти, які корисні в більшості ремонтних і будівельних робіт.

Такі послуги не передбачають тривалих термінів очікування. Більшість пристроїв та інструментів будуть доступні для оренди одразу. Ми маємо різні прилади та машини, наприклад, екскаватори чи вантажні евакуатори. Прокат бетономішалки чи іншої спецтехніки відбувається після підписання договору та сплати депозитного внеску.

Рентабельність оренди будівельної техніки залежить від часу та специфіки проведених будівельних робіт. Однак зазвичай інвестиція виявляється вигідною як для приватних осіб, так і для будівельних компаній. Вам не потрібно буде турбуватися про те, що треба придбати потрібне обладнання. Просто орендуйте міксер, а після закінчення роботи залишиться тільки повернути його.

У свою чергу, будівельні компанії можуть розраховувати на збільшення ліквідності. Оренда автобетонозмішувачів дає їм можливість зменшити витрати – особливо ті, що стосуються транспортування обладнання або їхнього подальшого зберігання.

Де можна замовити послуги бетоновоза міксера?

У компанії «СтрийКумБуд» ви зможете взяти в оренду самохідний бетонний міксер Fiori db 250s. На будівельному майданчику він буде самостійно готувати бетон із ваших матеріалів. Також цей пристрій сам завантажить щебінь, пісок і цемент. Він без сторонньої допомоги закачає воду та розвантажить бетон по жолобах до траншеї.

Послуги бетонозмішувача і прокат іншої будівельної техніки має такі основні переваги:

  • негайний час доставки – і обладнання, і машини можна взяти в оренду майже моментально, а це стане порятунком тоді, коли важливо заощадити час;
  • привабливі ціни – не потрібно мати багато власних коштів, щоб замовити послуги міні міксера (як це відбувається у випадку, коли потрібно придбати нове обладнання);
  • значно нижчий рівень поломок – ми регулярно перевіряємо працездатність спецтехніки й забезпечуємо захист її технічного стану.

Ціни на оренду бетономішалки

У кожному великому місті існує хоча б одна компанія, яка займається орендою будівельної техніки та електроінструменту. Наприклад, на бетонозмішувач у Львові та області є чудова цінова пропозиція від «СтрийКумБуд».

Тож якщо вам потрібна оренда бетономішалки ціна на неї виявиться доволі привабливою. За один робочий цикл ми приготуємо 2.5 м³ бетону, аза зміну – до 100 м³. Вартість приготування 1 м³ бетону – від 200 грн. Оренда іншої техніки також не буде дуже затратною.

Наш прокат будівельних міксерів – привабливе рішення для всіх, хто шукає професійне обладнання. Спецпристрої та машини, які ми пропонуємо, це продукція високої якості. Наша команда дбає про їхній технічний стан, тому ви можете бути впевнені, що вся спецтехніка є надійною – користуватися нею абсолютно безпечно.

Швидкість, із якою надаються послуги, робить оренду простим способом прискорити необхідні робочі процеси. Оренда бетонозмішувача чи екскаватора не спричиняє простоїв у будівельних та ремонтних роботах. «СтрийКумБуд» пропонує різні послуги за привабливими цінами. Завдяки цьому як фізичні особи, так і будівельні компанії отримують багато переваг від оренди нашої техніки.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!