Послуги міні екскаватора

Найчастіше міні-екскаватор використовується на будівельних майданчиках, де великий екскаватор не може під’їхати через свої розміри. Оренда міні екскаватора – найкраще рішення для земляних робіт, адже він буде працювати в усіх екстремальних умовах.Компанія «СтрийКумБуд» надає послуги: міні екскаватора та екскаватора вагою від 3 тонн до 10 тонн. Ковші спецтехніки можуть бути різного розміру – шириною від 30 до 90 см. Екскаватори досягають у копанні до 4 метрів глибини.

Оренда гусеничного екскаватора може стати в нагоді тоді, коли потрібно викопати траншеї для фундаментів, підготувати землю до прокладання кабелів або проведення водо-/газопостачання. За допомогою спецтехніки також можна викопати водойми та котловани чи встановити каналізаційні кільця незалежно від їхнього діаметра.

Спецтехніка

Послуги екскаваторів

Вид екскаватораВага, тОб’єм ковша, м3Ціна за 1 год.
САT-30330,1600
CAT-30550,2700
CAT-305-560,2750
CAT-308100,5950
CAT-3131511300
CAT-428100,25/1750

Послуги копання траншей

Вид послугиЦіна за 1 м погон
Копання траншейвід 35 грн
Загортання траншейвід 10 грн

Монтаж каналізаційних кілець та кришок

Діаметр кільця, мЦіна монтажу кільця, грнДіметр кришок, мЦіна монтажу кришки, грн
0,9від 5000,9100
1,0від 6001,0150
1,5від 7001,5250
2від 9002350

Наш автопарк

Суміжні послуги

Поширені запитання

Де замовити послуги міні екскаватора у Львові т області?

Компанія «СтрийКумБуд» надає послуги міні екскаватора та екскаватора вагою від 3 тонн до 10 тонн. Ковші спецтехніки можуть бути різного розміру – шириною від 30 до 90 см. Екскаватори досягають у копанні до 4 метрів глибини.

Яка ціна оренди міні екскаватора у Львові та львівській області?

Залежно від моделі техніки яку ви орендуєте, ціна на послуги складає від 600 грн до 1300 грн за годину.

Чому варто вибрати міні екскаватор для роботи?

Міні екскаватор добре впорається з копанням траншей для зведення фундаменту, проведення електрокабелів та планування території. На ділянках де великий екскаватор не може під’їхати через свої розміри, в нагоді стане міні екскаватор

Компанія «СтрийКумБуд» розпочала діяльність із надання спецтехніки в оренду в 2011 році. Зокрема, ми почали надавати послуги міні екскаватора. З 2014 році наші клієнти також можуть орендувати самохідні бетонні міксери та вантажні евакуатори.

Сьогодні ми надаємо:

 • послуги екскаватора та міні-екскаватора (малої та середньої тоннажності: 4-10 тонн);
 • послуги самохідних бетонних міксерів із можливістю виготовлення до 100 м³ бетону за робочу зміну;
 • послуги вантажних евакуаторів із перевезенням вантажів і спецтехніки до 11 тонн;
 • послуги екскаваторів-погружчиків на кшталт JSB 4CX.

Компанія «СтрийКумБуд» здійснює перевезення ґрунту та сипучих будівельних матеріалів самоскидом 10 м³. Також ми займаємося продажем вживаної спецтехніки. Наша команда – це колектив відповідальних і професійних працівників, які гарантують якісне та своєчасне виконання робіт.

Особливості використання міні-екскаватора

Міні-екскаватор від компанії «СтрийКумБуд» – найкраще рішення для електричних установок і каналізаційних систем. Завдяки тому, що така техніка має сучасну гідравлічну систему, вона може виконувати різні роботи. Також на ринку є кілька десятків різних насадок, які можна встановлювати на міні-екскаватори. Це і гідравлічні молотки, і бурові установки, і наземні шнеки.

Конструкція машини була розроблена таким чином, щоб забезпечити адекватну стабільність і хорошу видимість. Міні екскаватор також відмінно підходить для маневрування навіть у ситуаціях, коли є обмежений простір. Дуже часто він використовується для копання дренажних канав і траншей під фундамент будівлі.

Ця техніка характеризується компактною конструкцією і високою робочою потужністю порівняно до її ваги. Міні-екскаватор дозволяє працювати в місцях із обмеженим робочим простором і дуже зручним транспортом на причепі. Сучасні гідравлічні системи забезпечують високі робочі параметри та дозволяють складати багато робочих інструментів (таких як гідравлічні молотки, ланцюгові екскаватори, роторні фрези, шліфовані шнеки, ковші, оснащені ротаторами та багато інших пристосувань для різних робіт).

Як результат, міні-екскаватори є універсальними машинами, які використовуються в електроустановках, газових, водопровідних, каналізаційних і загальнобудівельних роботах. До того ж завдяки своїм економічним двигунам і легкому обслуговуванню вони характеризуються вкрай низькими експлуатаційними витратами.

Послуги міні екскаватора у Львові та інших містах області надають наші досвідчені оператори. Вони здійснюють швидкі та безперебійні роботи в місті Львів і його околицях (під фундаменти, огорожі, очисні споруди, дренажні системи, кабелі, внутрішні розкопки тощо).

Чому варто вибрати міні екскаватор для роботи?

Варто замовити послуги міні-екскаватора, щоб якісно провести такі земельні роботи:

 • викопати траншеї для зведення фундаменту (до 40 см);
 • викопати траншеї для проведення електрокабелів, газових і каналізаційних труб (25-30 см);
 • вирити котловани будь-якої площі (глибина – до 2,5 метрів);
 • спланувати територію для викладення бруківки, створення садів або звичайного вирівнювання ділянки;
 • вибурити отвори (діаметр – до 30 см, глибина – до 1 м) – вони можуть знадобитися для висаджування дерев, заливання колон чи встановлення стовбців для паркану;
 • провести різні роботи на будівельних майданчиках, зокрема, у приватному секторі;
 • завантажити та вивезти зайві сипучі матеріали;
 • відремонтувати різного виду комунікації;
 • виконати роботи з прибирання снігу;
 • перемістити територією сипучі будівельні матеріали;
 • використати стріли міні-ескаватора для того, щоб встановити бетонні блоки (вага – до 250 кг).

Чому варто вибрати саме нас?

 1. Доступна ціна. На послуги міні екскаватора ціна у нас дуже низька. Оплатити їх можна як готівкою, так і за перерахунком.
 2. Замовлення буру. Він має діаметр 30 см і може працювати на глибині 1 метр. Така послуга стане в нагоді, коли ви надумаєте саджати дерева, встановлювати паркани чи заливати колони для монтажу тераси.
 3. Робота самоскиду. У кожного міні-екскаватора є самоскид, який потрібен для транспортування й вивезення зайвих будівельних мас за територію ділянки. Середня вантажопідйомність у нього – від 3 до 5 тонн. Замовляючи послуги міні-екскаватора ви водночас отримуєте можливість користуватися самоскидом.
 4. Габарити спецтехніки. Міні-екскаватори від «СтрийКумБуд» доволі мініатюрні – шириною всього один метр. Саме тому це ідеальне рішення для роботи на місцях із важким доступом для техніки. Кожен міні-екскаватор важить 1,8 тонн. Він має гумові гусениці, завдяки яким працює та переміщується різним покриттям, не завдаючи йому шкоди (асфальтом чи бруківкою).

Для вас доступна оренда та послуги міні екскаватора у Львові, Стрию та інших містах Львівської області за найкращими цінами від компанії СтрийКумБуд. Телефонуйте – і ми з радістю допоможемо вам.

Заявка на зворотній звінок
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!