Оренда гідромолота

Гідравлічний інструмент – спеціальне навісне обладнання для техніки, що має гідравлічну систему. Оренда гідромолота – це чудове рішення для таких робіт як ремонт будівлі чи реконструкція та обслуговування автомобільних доріг. Такі пристрої встановлюють на екскаватори, трактори та навантажувачі.Варто замовити гідромолот, адже його мобільність і універсальність допоможе заощадити ваш час і сили. Оренда гідромолота також зручна, бо вам не потрібно витрачати зайві кошти на його покупку. Тож, якщо вам потрібен демонтаж стін у Львові, пропонуємо звернутися до компанії «СтрийКумБуд», яка надає послуги з оренди спецтехніки на вигідних умовах. 

Мини-миксер

Оренда гідромолота (демонтажні роботи)

Вага носія (екскаватора), тонВага молота, кгСила удару, джДіаметр піки, ммЦіна за 1 год.
6300700651200 грн/год
105001500901500 грн/год
15100019001201900 грн/год

Наш автопарк

Суміжні послуги

Поширені запитання

Для чого використовують гідромолот?

Зазвичай гідромолот використовують під час ремонту чи реконструкції будівель, обслуговування автомобільних доріг чи демонтажних робіт.

Ціни на оренду гідромолота у Львові

Ціна оренди гідромолота залежить від часу та обсягу робіт. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб розрахувати загальну вартість послуг. Ми допоможемо вибрати правильний пристрій, який відповідатиме вашим вимогам.

Де краще замовити послуги оренди гідромолота?

Пропонуємо звернутися до компанії «СтрийКумБуд», яка надає послуги з оренди гідромолота та іншої спецтехніки на вигідних умовах.

Гідромолот для демонтажних робіт

Пристрій можна застосовувати де завгодно: незалежно від наявності електроенергії чи стисненого повітря, а також у будь-яких кліматичних умовах. Міцна конструкція, невелика кількість запчастин і потужний наконечник роблять його відмінним вибором. Команда «СтрийКумБуд» зможе надати потрібне обладнання й правильно та безпечно виконати демонтаж. Ви знайдете в нас відмінні якісні гідравлічні пристрої, а також іншу будівельну техніку.

Пропозиція з оренди гідромолота особливо приваблива для приватних осіб або компаній, яким потрібно періодично використовувати цей тип пристроїв. Тоді взяти техніку напрокат вигідніше, ніж купувати її. Завдяки своїй високій потужності та частоті ударів гідравлічний молот ефективно впорається з різними завданнями. Це може бути руйнування бетонних конструкцій, демонтаж підлоги чи проколювання асфальтових поверхонь.

Багато хто вирішує замовити гідромолот. Коли потрібен демонтаж цегляних стін, ціну на нього у «СтрийКумБуд» ви побачите дуже вигідну. Також завдяки такій техніці можна:

  • демонтувати асфальт і монолітні залізобетонні конструкції;
  • руйнувати масивний бетонний фундамент і замерзлий ґрунт;
  • розкривати підземні залізобетонні комунікації тощо.

У «СтрийКумБуд» ми завжди пропонуємо вигідні умови оренди гідромолота та чіткі правила. Користувачі цінують наші пристрої за їхню ефективність і зручність під час демонтажних робіт. Все обладнання в автопарку доглянуте та сучасне. Можете проконсультуватися з нашими спеціалістами, які допоможуть вам вибрати оптимальний пристрій для запланованих завдань і узгодити дату позики. 

Ціни на оренду гідромолота у Львові

Компанія «СтрийКумБуд» почала із запозичення невеликих пристроїв. Наприклад, із 2011 року була доступна оренда екскаватора (міні). Та з часом, усвідомлюючи, що лише постійний розвиток – запорука успіху, ми значно розширили асортимент. Тож тим, хто шукає гідромолот у Львові, варто звернутися до нас. Тепер пропозиція оренди техніки у «СтрийКумБуд» пропонує широкий спектр машин і пристроїв для багатьох будівельних робіт, охоплюючи спеціалізовані. 

Ви можете взяти в оренду гідромолот, а також інше обладнання з різними технічними параметрами. На демонтаж бетону ціна залежить від часу оренди та обсягу робіт. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб розрахувати загальну вартість послуг. Ми допоможемо вибрати правильний пристрій, який відповідатиме вашим вимогам.

Мини-миксер

Проведення демонтажних робіт від «СтрийКумБуд»

Незалежно від завдання, послуги гідромолота пропонують виняткові результати. Величезна енергія удару, швидкісний двигун і широкий спектр доступних робочих режимів роблять оренду гідромолота гнучким індивідуальним рішенням – ідеальним для багатьох видів застосування. Вага гідромолота – 300 кг, діаметр піки – 65 мм, сила удару – 700 джоулів, тож завдяки пристрою можна виконати різноманітні завдання.

Ціни на демонтажні роботи у Львові  –  від 1000 грн. за годину. «СтрийКумБуд» завжди пропонує лояльні умови співпраці й надає в оренду якісне обладнання. Нам довіряють не лише окремі клієнти, а й великі компанії, які користуються нашими послугами щодня. 

Спеціалісти повноцінно та професійно обслуговують обладнання, яке ви орендуєте. Тому демонтажні роботи Львів і область замовляють саме в нас. Досвідчені працівники допоможуть у галузі консультацій, обслуговування та використання пристроїв, які доступні у нас на сайті. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!