Копання траншейу Львові та Стрию

Придорожні та дренажні канави виконують надзвичайно важливу функцію. Вони збирають і зливають надлишок води з вулиць, доріг та інших територій залежно від їхнього розташування. Їх слід систематично очищати шляхом видалення бруду, листя та інших накопичених забруднюючих речовин, які блокують поглинання води через субстрат.

На копання траншеї ціна може різнитися залежно від компанії, яка надає такі послуги. «СтрийКумБуд» має дуже вигідну для багатьох пропозицію та виконує свою роботу якісно та недорого. Детальніше про вартість послуг ви зможете дізнатися на нашому сайті.

Ми знаємо: для того, щоб траншея добре виконувала свою функцію, вона повинна мати правильно нахилені краї та глибину залежно від типу ґрунту. Добре підготовлена ділянка запобігає затопленню й виникненню надлишкової дощової води в районі навколо неї. Також траншея може зрошувати територію вздовж свердловини в сухий період.

копання траншей

Послуга копання траншей/ставків/септиків

Вид послугиЦіна за 1 м. погон.
Копання трашнейвід 25грн.

Риття траншей Львів

У багатьох населених пунктах у Львівській області здійснюється копання траншей Cтрий не є виключенням. Кожен власник району, де розташовані канави, зобов’язаний підтримувати порядок у них. Необхідно дбати про:

  • скошування рослинності з дна котловану та схилів;
  • копання ґрунту;
  • видалення різних видів ушкоджень;
  • відновлення пошкоджених схилів;
  • захист канав від тварин, що пасуться на місцевості;
  • поточний ремонт всіх дренажних виходів.

Догляд за належним зовнішнім виглядом і функціональністю дренажних канав має здійснювати власник ділянки, на якому розташована така канава. Відсутність інтересу до очисних канав може призвести до затоплення підвалів, садів або навіть до локального затоплення землі.

Наші співробітники займаються підготовкою ровів, щоб потоки води в кювет здійснювалися належним чином. Крім створення нових канав, ми також займаємося поглибленням та розширенням уже існуючих свердловин.

Якщо траншея у вашій місцевості не очищена належним чином, це може призвести до затримки води й затоплення сусідніх зон під час перших сильних опадів. Щоб уникнути цього, рекомендуємо вам скористатися послугами компанії «СтрийКумБуд». Ми попіклуємося про догляд за траншеєю, усунення всіх забруднень, листя, зайвої рослинності (що перешкоджає потоку й поглинання води), а також про відновлення пошкоджених берегів канави.

Ціна копання траншеї

Деякі власники ділянок вирішують копати траншеї вручну. Та швидше й ефективніше буде орендувати екскаватор-навантажувач. В обох випадках необхідно враховувати умови місцевості. Чим складніші умови (наприклад, високий рівень ґрунтових вод, глевкий ґрунт), тим вища на риття траншеї ціна.

Ціни на земляні роботи також залежатимуть від масштабу інвестицій. З великими будівельними проектами ми можемо обговорити більш привабливу ставку для основних земляних робіт. Тому прайс-лист на роботи, представлений на нашому сайті, є приблизним.  Компанія «СтрийКумБуд» пропонує свої послуги з копання траншей ціна Львів – від 25 грн за погонний метр. Зазвичай такі роботи оцінюються окремо.

Замовити копання траншей за адекватними цінами в компанії СтрийКумБуд

Компанія «СтрийКумБуд» займається професійним копанням канав і траншей, а також надає інші суміжні послуги. Ми зможемо викопати траншеї різних розмірів і призначення. Завдяки спеціальній техніці наші робітники здатні дуже ефективно виконувати риття котлованів навіть на дуже вимогливій місцевості.

Ми працюємо на професійній спецтехніці, яка ефективно рухається на різних ділянках – навіть на тих, до яких не кожний автомобіль має доступ. Екскаватори обладнані ковшами, спеціально призначеними для цього типу земляних робіт. У нас є ковші різних розмірів: 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 120 і 150 см. Екскаватори керуватимуть підготовкою кожного типу траншеї за замовленням й зможуть викопати ділянку глибиною до 4 метрів.

«СтрийКумБуд» – компанія зі значним досвідом роботи, сучасними поглядами та своєчасним виконанням завдань. Ми надаємо послуги на найвищому рівні та водночас пропонуємо конкурентоспроможні розцінки на копання траншей у Львові та Львівській області. Група постійних, задоволених клієнтів зростає не тільки в регіоні. Запрошуємо вас долучитися до неї.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!