Копання септиківу Львові та Стрию

Септик – це частина локальної установки, яка потрібна для очищування. Готові конструкції для стічних вод мають свої переваги. Наприклад, це висока стійкість до зовнішніх навантажень і герметичність. Через це копання септиків дуже популярне. Зсередини та зовні вони покриті подвійним шаром маси для ізоляції. Бетонні баки можуть бути з однією, двома або трьома камерами.Копання криниць септиків має значний попит. Вони швидко збираються і не завжди повинні бути закріплені в землі (наприклад, пластикові ємності). Однак через значну вагу (це може бути кілька тонн) їхнє транспортування може викликати певні клопоти. Особливо, коли об’єкт нерухомості не має хорошого доступу, а монтаж вимагає використання крана.

Можна замовити копання септиків різних видів. Сьогодні їх існує чимало. Щоправда, тих, що складаються з бетонних кіл, стає все менше і менше. Причина цьому – проблеми з підтримкою герметичності. Кола для конструкції – відносно дешеві та доступні практично в кожному невеликому бетонному заводі. Вони легко транспортуються, оскільки мають невеликі розміри у порівнянні з готовим резервуаром.

Копання септиків

Послуга копання траншей/ставків/септиків

Вид послугиЦіна за 1 м. погон.
Копання трашнейвід 25грн.

Суміжні послуги

Компанія «СтрийКумБуд» забезпечить копання криниць септиків на різних територіях і за помірними цінами. Наша команда працює на українському ринку вже багато років. Переважно ми надаємо послуги у Львові та області. Дізнайтеся детальніше на нашому сайті або за телефоном: (додати).

Ми здійснюємо копання криниць септиків швидко та якісно. У нашому розпорядженні є якісна техніка, завдяки якій робота може бути виконана в максимально короткі терміни.

Важливе не тільки копання септиків, а і їхня установка. Дуже часто повний резервуар із бетонною обшивкою, встановленою на заводі, доставляється на будівельний майданчик. Якщо це ваш випадок, то для його розміщення необхідний кран.

Резервуар без кришки можна залишити на виїмці, використовуючи спеціальну для цього техніку, та лише пізніше прикріпити пластину до конструкції. Після копання септиків і їхнього розміщення у виїмці встановлюються потрібні елементи, що досягають рівня землі.

Вони також можуть бути створені з бетонних блоків. Деякі компанії залишають цю частину роботи інвестору. Ми виконаємо для вас копання криниць септиків на найкращому рівні. Якщо вам потрібно, щоб послуга була комплексною, то варто обговорити це завчасно.

Копання криниць септиків

Копання септиків – це одна справа, а от для криниць потрібен особливий підхід. Важливо розуміти, які є види свердловин та їхнє призначення. Свердловину потрібно вибирати відповідно до умов конкретної території, в якій вона буде створена. Для того, щоб підібрати правильний спосіб копання криниць септиків, важливими факторами будуть:

  • тип землі,
  • глибина водоносного шару,
  • кількість необхідної води,
  • якість води.

Копання криниць септиків – відповідальна справа. Варто зосередитися на якості води, особливо якщо ви хочете щодня споживати її з криниці або вона вам потрібна для водних процедур.

У випадку, коли хребетні або глибокі свердловини використовуються тільки для поливу саду чи роботи навколо будинку, якість води не буде такою важливою. Завжди варто видаляти залізо під час копання криниць септиків, щоб воно не нашкодило рослинам або знаряддям.

Розцінки на копання септиків у Львові та Львівській області

Щодня компанія «СтрийКумБуд» дбає про своїх клієнтів і їхнє задоволення. Зокрема, здійснює копання септиків. Ми впевнені в тих послугах, які пропонуємо, оскільки змішуємо бетонні суміші з кращими інгредієнтами та оптимальною товщиною сталі. Це забезпечує бездоганний стан септиків протягом багатьох років.

Вартість копання криниць септиків – розкопок дна для вигрібних ємностей залежить від обсягу робіт і площі землі. Наприклад, ціна послуг на території від 1 м³ до 3 м³ буде __ грн. Якщо ж потрібно зробити яму для ємності розміром від 3 м³ до 6 м³, то це буде коштувати __ грн.

Залежно від цього ми також підбираємо розмір ковшів на екскаваторі – вони різняться шириною. Також на кінцеву вартість робіт впливає час, який буде витрачений на надання послуг із копання септиків.

Кожен продукт для копання септиків має сертифікати, що забезпечують відповідність європейським нормам і вимогам українського законодавства. Ми постійно розширюємо нашу пропозицію, що відповідає потребам клієнтів. Завдяки цьому кожен зможе отримати септики та криниці потрібного типу на своїй ділянці.

Замовити копання септиків у Львові за адекватними цінами в компанії СтрийКумБуд

Ми пропонуємо свої послуги з копання криниць септиків на території Львова та області. Наш бізнес – це важка промисловість, яка залежить від багатьох факторів. На деякі з них ми не можемо вплинути, наприклад, затори, дорожньо-транспортні пригоди, дорожні інспекції, погані погодні умови або проблеми з в’їздом чи виїздом до клієнта тощо. Тому коли доставка запізнюється і екскаватор чекає, ми не несемо відповідальності за ці очікування. Просимо, щоб ви поставилися до цього з розумінням.

Ви можете комбінувати земні роботи, замовляючи їх на один день. Якщо вам потрібне копання септиків, то компанія «СтрийКумБуд» організує робочий процес належним чином. Також ми надаємо інші послуги, які можуть бути вам корисними. Телефонуйте, щоб дізнатися більше та отримати безкоштовну консультацію.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!