Послуги самоскидау Львові та Стрию

Від маленьокого подвір”я до великого будмайданчика наші самоскиди камаз 5511 можуть працювати вивозячи викопний грунт.

Послуги Самоскида/Вивіз грунту

ПослугаЦіна
Самоскидавід 400 грн за 1 год.

Самоскиди – це вантажні транспортні засоби, які зазвичай зустрічаються на будівельних майданчиках або фермах. Їх використовують для перевезення штучних, сипучих і навіть рідких матеріалів. Це машини, які мають можливість автоматично вивантажувати матеріал. Все через особливість їхньої конструкції – у них є задня або бокова завантажувальна коробка.

Високопродуктивна гідравлічна система самоскидів, незалежно від моделі, робить вивантаження швидким, точним і професійним. Варто замовити самоскид, адже він може їздити по важкодоступних місцях і підходить для багатьох робіт у сільському господарстві та будівництві.

Ці транспортні засоби мають величезні вантажні ємності. Вони використовуються в першу чергу для експорту великої кількості матеріалу, зокрема з кар’єрів, гравійних ям, різних видів шахт, а також для транспортування сільськогосподарської продукції.

Найчастіше перевезення самоскидом застосовується для піску, гравію, землі, сміття та будівельних агрегатів. Ви також можете транспортувати матеріали на піддонах (бруківка, порожниста цегла, черепиця або цегла), або ті, що упаковані в мішки (гранітні блоки). Велика вантажопідйомність, відповідний розмір підрамника та ефективна гідравлічна система роблять самоскид ідеально придатним для використання в суворих умовах.

Оренда самоскида

Компанія «СтрийКумБуд» має вигідні пропозиції для приватних осіб і підприємств, які хочуть перевезти сипучі вантажі. Наші співробітники – відповідальні та досвідчені люди, які чудово почуваються за кермом вантажних автомобілів, обладнаних самоскидами. Вони їдуть безпечно та розважливо. Ми гнучкі щодо потреб своїх клієнтів, саме тому у нас так часто замовляють послуги самоскида у Львові і околицях.

Переваги самоскида:

  • Вантажний самоскид працює на будівельному майданчику в парі з екскаваторами для вивезення надлишку викопаного ґрунту 8-10 м³.
  • Мала конструкційна висота полегшує скидання сипучих матеріалів.
  • Низький центр ваги забезпечує найкращу стійкість в русі.
  • Численні варіанти кріплення дозволяють професійно забезпечити навантаження.
  • Гідравлічна система високого тиску виготовлена з високоякісних і стабільних матеріалів. Вона оснащена приводами оптимальних розмірів, забезпечує мінімальну власну вагу та найкращу корисну масу.
  • Матеріали високої міцності, азотовані поверхні та металеві напрямні забезпечують довговічність установки на зношування та стійкість до забруднень.
  • Відкидні та регулюючі клапани забезпечують найкращі терміни циклу.

Все це робить самоскид справді універсальним для ваших завдань.

Де можна замовити самоскид?

Компанія «СтрийКумБуд» займається перевезенням ґрунту та сипучих будівельних матеріалів, надаючи в оренду самоскид (10 м³). Досвідчені фахівці підкажуть, як краще налаштувати ваші робочі процеси. Прокат залежить від тоннажу перевезеного вантажу та умов, що склалися на будівельному майданчику. Вибір правильної техніки значно покращить роботу та дозволить виконати її без ускладнень.

Якщо вам потрібна оренда самоскида, ви можете розраховувати на нашу допомогу. Команда досвідчених співробітників підтримає вас і допоможе організувати роботу найкращим чином. Ми підберемо та надамо відповідні послуги під Ваші потреби.

Ціни на оренду самоскида

Переважно вони пов’язані із вартістю транспорту, а також сервісного обслуговування та обслуговування автопарку. Наша компанія підготувала для вас привабливі короткострокові та довгострокові пропозиції оренди. У «СтрийКумБуд» на послуги самоскида ціна за 1 годину – від 450 грн.

Всі наші транспортні засоби повністю експлуатуються та готові до руху. Спеціалісти проводять систематичні технічні випробування, завдяки яким можна безпечно користатися спецтехнікою будь-коли. Різноманітний рухомий склад дозволяє реалізувати різні завдання.

Оренда такої техніки – це чудовий спосіб легко стати власником надійних машин і водночас уникнути раптового фінансового тягаря. Це стосується і молодих підприємців, і досвідчених бізнесменів. Клієнти цінують команду «СтрийКумБуд» за професійне обслуговування та своєчасне виконання робіт. Завдяки цьому підрядникам не потрібно адаптувати графіки завдань до нашої діяльності.

Форма зворотнього зв'язку
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!